Polityka Prywatności

Prywatność

Czytając, przeglądając czy używając w inny sposób portalu www.agroekspress.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.

Jako właściciel agroekspress.pl zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób portal agroekspress.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, prosimy o zaprzestanie odwiedzania portalu agroekspress.pl.

Zamieszczanie ofert na naszym portalu ujawnia dane oferenta innym użytkownikom;
dane osobowe ujawnione przy okazji zamieszczania ogłoszenia są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te informacje. Dane te nie są chronione naszą Polityką Prywatności. Niepodanie wymaganych danych podczas procesu kreowania i zamieszczania oferty skutkuje uniemożliwieniem jej zamieszczenia i udostępnienia innym użytkownikom.

Mailing

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej z agroekspress.pl.

Wykorzystanie danych

Dane mogą zostać ujawnione w przypadku jeśli portal agroekspress.pl zostanie do tego zobowiązany na mocy obowiązującego w Polsce prawa.

swoje dane (dane użytkownika) możesz w każdej chwili zmienić/usunąć (korzystając z opcji –edytuj- lub –usuń- w zakładce moje konto) lub zażądać trwałego ich usunięcia z bazy danych i serwera, poprzez wystosowanie prośby (e-mail) w tej sprawie.

Zespół AgroEkspress